Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Win7 indulásnál az ikonok...

FerikeKispest kérdése:

A Win7 indulásnál az ikonok megjelennek az asztalon (kicsit sok van belőle), majd eltűnnek (fehérré válnak), és utána nagyon lassan jelennek meg (kb.2 perc). Mitől van ez? Be lehet valahogy állítani, hogy ne töltődjenek újra, vagy gyorsabban tegyék?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nem nagyon tudom miért van valószínű lassú a géped vagy nem tudom szerintem próbáld azt hogy egy mappába rakod az ikonokat és nézd meg úgy milyen gyorsan tölti be az ikonokat.
2013. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de úgy is elég lassan jönnek elő...
2013. jún. 10. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:

igaz, eltelt azóta egy fél év, de hátha valaki még hasznát veszi:

lehet, sok program indul autómatikusan a windowszal. ez ellenőrizhetó a startmenű-indítópult mappápan, és megelőzhető, ha telepítésnél nem csak a "tovább" gombot nyomogatjuk, hanem megnézzúk, hogy hol vannak a pipák..

2014. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!