Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Van egy Toshiba laptopom...

Üdv! Van egy Toshiba laptopom ami eddig tökéletesen működött, viszont nem tudom bekapcsolni teljesen, mert fekete képernyő jön be az inditás után. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Windows 8 op.rendszer van rajta ,kb egy hónapja lett újra telepìtve.A bekapcsolás után lehetőségem van belépni a bios-ba ,es miután továbbmegy , egy fekete kép van előttem.Gondoltam újra rakom de hiába bootolom CD-ről ,akkor pedih azt ìrja ki ,hogy no bootable device stb stb , és hogy utoljára az wifi-t csekkolta le hogy onnan bootoljon ,tehát még újra rakni sem tudom . Miért lehet ez?

2013. jún. 10. 14:39
 1/4 Pro_KoN_FiG ***** válasza:
vidi karival minden rendbe van?
2013. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pro_KoN_FiG ***** válasza:
hdd-vel minden okés?
2013. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most én is a HDD cseréjén gondolkodok ,mert azt gyanìtom ,csak jó lenne lementeni valahogy a dolgokat ,sajnos elég sok kép,emlék van rajta..a youtuben van egy vidi egy Acer laptoppal ,megcsináltam ,de nem segìtett és azért ìrtam ide ,hátha megúszhatnm javìtás nélkül , egyébkint a vidikarival minden ok.
2013. jún. 11. 07:30
 4/4 A kérdező kommentje:
*Acer laptoppal mutatják ,hogy mi a megoldás
2013. jún. 11. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!