Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a számítógépemet?

Figyelt kérdés
Néhány napja megszállta a gépemet ez a bizonyos "NetWare" amit az imént sikerült is letörölnöm, de a gép ugyanúgy kapcsol be és nem a normál módon.Segítsen valaki visszaállítani, köszönöm.:)

2013. jún. 11. 15:42
 1/7 Adrián1204 válasza:
Ha Windows XP-d van akkor : Start menü-->Kellékek-->Rendszereszközök-->és ott lent a Rendszer-visszaállítás. Ha megnyitottad akkor válassz ki egy napot, ahova vissza akarod állítani, DE VIGYÁZZ : ha már visszaállítottad nem tudod visszacsinálni !!!!!!! SOK SZERENCSÉT :)
2013. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem segített, ugyanolyan maradt minden, de ha valakinek van más ötlete megírhatja.:/
2013. jún. 11. 20:07
 3/7 anonim válasza:
Visszaállítani másképp nem lehet. Hogy kapcsol most be a géped?
2013. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a normál módon egy pár centis valamit mutat és a háttér meg fekete.(tudjátok nem a rendes XP hogy bejön a kép ablak stb...)
2013. jún. 12. 09:43
 5/7 Adrián1204 válasza:
De én úgy értettem (az első válaszoló vagyok),hogy valami régebbi napra állítsd vissza pl.: Február 6, Március 17, stb... mert ha csak 10 nappal állítod vissza akkor nem csinál semmit.
2013. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Adrián1204 válasza:
...Ja azt kifelejtettem, hogy csak arra a napra tudod visszaállítani amikor pl.: letöröltél egy játékot, feltelepítettél egy új böngészőt, vagy valami ilyesmire tudod csak...
2013. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, megpróbálom ;)
2013. jún. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!