Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha van egy...

Mit csináljak hogy ha van egy Galaxy S I9000-es telefonom de sajnos rossz rootolás végett nem tudok vele kezdeni semmit se? Nincs recovery mod, csak a downloading jön be rajta és semmi más!

Figyelt kérdés
Megpróbáltam rátenni egy másik romot, ott kiírta hogy fail! azóta nem tudom elérni a recoveryt se bekapcsolni! csak simán bekapcsol kiírja hogy i9000 samsung galaxy ! de utána nem bootol tovább semmit se! ez miért van? tudtok esetleg rá valami gyógyírt? hogyan tudom vissza rakni rá a gyárit vagy bármit! :)

2013. jún. 11. 19:15
 1/1 Komplikato ***** válasza:

Normális esetben az ember fia elolvassa adott telefonhoz való rootolási, romcserélési, recovery eljárásokat és utána áll neki. A telefonokhoz egy ODIN nevezetű szoftvert használnak ami USB-n keresztül még fel tudja éleszteni. A probléma az, hogy elég macerás a használata és szinte minden telefonhoz teljesen más verzió a jó.

Mondjuk a "mobilarena" fórumában adott telefontípus topikjában nézz utána.

2013. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!