Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most telepítettem fel a need...

Most telepítettem fel a need for speed underground 2 és a haverommal akarnák játszani lanon keresztül de ha létrehozok szervert akkor a haveromnál nem jelzi ki hogy van szerver és ugyan ez van fordítva most mit kéne csinálni hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem eredeti a játék,ugye?
2013. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mért az baj?
2013. jún. 13. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen az baj,nem eredetivel nem lehet multizni.

Vegyétek meg ha akartok :/

Néhány régebbi játékkal lehet pl. cod 4,san andreas stb..

2013. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz
2013. jún. 14. 08:30
 5/7 A kérdező kommentje:
hamachival se lenne jó a játék?
2013. jún. 19. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,amíg ki nem próbálod nem lehet tudni. :D
2013. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valaszolo te tiszta hulye vagy mar hogyne lehetne es a gond az hogyha nem vagytok bejenkezve az ea szervere eredeti kodal amit csak akor talasz ha megveszed a jatekot mert a cd tartoban benne van de siman letoltitek a gamrangert ott csinaltok egy sajtat fiokot jelszo meg satobbi es nem csak egymaselen hanem meg tobb szaz ember elen is versenyzhetek persze nem egyszere jo szorakozast ha sikerul irhatnatok privatot jatszanek enis remelem segitetem
2013. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!