Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Galaxy S3 3x is lefagyott,...

Zozo86 kérdése:

Galaxy S3 3x is lefagyott, majd újraindult bejött a logó majd a samsung töltőképernyő, majd kezdte elölről amíg ki nem vettem az aksit, ez mitől fordulhat elő?

Figyelt kérdés

így oldottam meg:

power+hangerő fel+menü gomb és factory reset mert a cache törlés nem oldotta meg, gy tudtam pár hétig használni ezt 3 hónapja vásárolt készülékné 3x eljátszottam.

elvittem szervízbe (tmobil) ujratették a szoftvert, azóta elvittem samsung szervízbe hátha tudom frissíteni,de ismeretlen eszközt írt ki a kis lapos számítógép, amire rádugtam a szervízbe. a szervízes beírt egy ilyen kódot *#1234# és ott látta hogy nem egyezik a két szofver:


AP: I9300XXEMC2

CP: I9300XXELA

CSC: I9300TMHEMD1


ilyenkor mit lehet tenni ?



2013. jún. 14. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen samsung galaxyval de nekem megcsinálták a tmobilban, újra feltelepítették az androidot....
2013. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Konzol94 válasza:

Hali. Nekem is előfordult egyszer. Reggel akarom megnézni a facebookot telón aztán sekép sehang. Akksi kivesz újraindul(na) de állandóan csak próbálkozik kijön samsung logo rezeg egyet és újra... és újra... és újra......

Elég gáz, hogy csak factory reset oldja meg. Nekem is az volt.

De azóta nincs semmi baj vele.

2013. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit lehet vele tenni ?
2013. jún. 16. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!