Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet egy nyolc...

Miért nem lehet egy nyolc gigás pendrive-ra egy fájlba pl. iso-ba olyan 4,3 gb-nél többet rakni?

Figyelt kérdés
Van rá valami megoldás?
2013. jún. 14. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9


Helyesbítek


fat32 alatt a legnagyobb fájl méret: 4GBájt.

Fat16 alatt a legnagyobb fájl méret: 2Gbájt

NTFS alatt (elméletileg) nincs korlátozás.

2013. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tepsike nem arcoskodjál.


"De okos vagy. biztos win7 volt az elésö op rendszered ami elé leültél."

Hát ezt nem találtad el. 30 év e C64-el kezdtem, majd AMIGA1200 aztán Win2000, XP és most WIN7...



"De az xp 32 biten nem tud oriás fájlt méásolni. és 64 biten is megvannak a korlátai."

Nagy tévedés. Ez csak is kizárólag a vinyó fájlrendszerétől függ. Ha XP alatt NTFS-t használsz akkor megy a nagy fájl másolása, de ha WIN8 alatt netán FAT32-öt akkor nem. Ennyi...



"1 merevlemezen belül tudod mozgatni. de meghajtók között már nem."

Mint írtam fájlrendszer kérdése az egész. NTFS partícióról nem fogsz FAT32-re másolni az említett okok miatt..



"Javaslom ülj vissza az iskolapadba"

Ezt azért gondold át, mert nálad vannak nagy hiányosságok, ami nem baj, csak ne lenne ekkora arcod hozzá ha valamihez nem értesz...


"(amúgy a kérdező nem írta milyen oprendszert használ. egészen addig meg csak tippelgetni lehet)"

Megint nem nyert. Mint írtam nem oprendszerfüggő hanem FÁJLRENDSZER függő a dolog. Olvassál utána. Köszi...

2013. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ülj le 1-es
2013. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ennyi? Hááát ez nem sok...
2013. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem pofára kell osztályozni , hanem tudásra. Cáfolj meg bármit amit leírtam és akkor még jól jöhetsz ki az ügyből... De így...
2013. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
+1
2013. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!