Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MSI laptopom van, lehet...

MSI laptopom van, lehet túlmelegedés miatt nem kapcsol be?

Figyelt kérdés

Tegnap lecsuktam a monitort,alvó állapotba került. Gondolom megmozdult az egér,mert pár óra múlva vettem észre,h zúg,tehát "felébredt". Azóta nem birom bekapcsolni. Lehet túlmelegedés,vagy a teleppel van valami? Egész éjjel "pihent",próbáltam reggel bekapcsolni,de csak a ventilátor zúg,a képernyő teljesen sötét.

Köszi



2013. jún. 16. 08:08
 1/3 Drone007 ***** válasza:

Lehet hogy még mindig alvó állapotban érzi magát a szoftver, vagy azt hiszi le van csukva a monitor. Amikor elvileg bekapcsolt, akkor kapcsold ki a bekapcsoló gombot hosszan nyomva. Aztán kapcsold be ísmét.

Ha ez sem használ, akkor aksi ki, aksi be, bekapcs újra.

Ha még mindig 0, akkor szervíz, mert akkor már műszer kellhet, hogy mi hova nem jut el.

2013. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig az MSI a legjobb...hogy ilyent csinál, az valami kezelési hiba..előttem elmondták.
2013. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az aksi ki-be helyezése oldotta meg a problémát! :)
2013. jún. 23. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!