Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új ram, állandóan bootolni...

Új ram, állandóan bootolni akar a gép és nem indul el mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Amikor elinditom a gépet ezt irja ki:

CLIENT MAC ADDR: 00 13 F3 71 3D 27

GUID: 4B21C35A-F599-11DA-AE38-000C6EFF7219

PXE-E53: No boot filename received

PXE-M0F: Exiting PXE ROM.

Boot from CD :

DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK

AND PRESS ENTER

Az új ram nagyobb fel gigaval es ez is mint a regi ugyan ugy ddr

Es miutan visszarakom a regit ugyan ezt irja ki.

Nagyjabol atneztem de nem lattam hogy valami kihuzoodott volna de nem biztos.



2013. jún. 17. 15:19
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Ez a rész "Boot from CD :

DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK

AND PRESS ENTER " azt jelenti, hogy CD-ről akarna bootolni a géped. Ott viszont nem talál operációs rendszert.

Nézd meg a BIOS-ban, hogyan van beállítva a boot sorrend, szerepel-e a HDD (vagyis a C meghajtó, ahol általában az oprendszer van).

Alapesetben az elsőnek kellene lennie, de jó másodikként is, első pedig a CD-meghajtó. Ilyenkor, ha van lemez a CD-olvasódban, pár másodpercre megjelenik egy olyasmi felirat, hogy "CD-ről való indításhoz nyomjon meg egy billentyűt". Ha nem nyomsz meg semmit, továbblép a sorban a másodikra, vagyis a HDD-re, ha az van beállítva.

2013. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi de megprobaltam es semmi nem valtozott meg ugy se hogy a cdrol bootolast teljesen kiszedtem
2013. jún. 17. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!