Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire jó a Bloglovin'?

Mire jó a Bloglovin'?

Figyelt kérdés
Állítólag a bloggerrel van kapcsolatban, hogy a blogger majd megszűnik, és akkor ez a bloglovin lesz helyette. De ezt most hogy? Mire jó? Van bloggerem, rengeteg blogot követek, és írok is egyet, de most akkor mi történik, ha megszűnik a blogger?:D Valami importálásról olvastam még, de.. mi az?:D Szóval tényleg minden információnak örülnék ezzel kapcsolatban.. Nem vagyok egy zseni, sőt..:D

2013. jún. 18. 21:42
 1/6 uno20001 ***** válasza:
2013. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nincs is rá szükségem, ne is foglalkozzak vele?:D És mi az a Google Reader??:D
2013. jún. 19. 10:53
 3/6 infomoly ***** válasza:

A Google Reader fog megszűnni július 1-jétől. A Bloglovin egy olyan szolgáltatás, ahol kiválaszthatod a számodra érdekes blogokat (nagyrészt angol nyelvűek és női témájúak: design, craft, fashion, home decor, travel...stb.) és ezeknek a legújabb bejegyzéseit küldi el neked emailben.


Magyarul értesítést kapsz az általad követett blogok legújabb bejegyzéseikről. Az első pár sorokat + linkeket. Olyasmi mint a RSS csak korlátozott témájú. Habár fel lehet velük vetetni blogokat, amik még nem szerepelnek a listájukban.

2013. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a Google Reader-t mire használják?
2013. jún. 19. 12:35
 5/6 infomoly ***** válasza:
A Google Reader egy olyan szolgáltatás, ami RSS-en keresztül összegyűjti az új blogbejegyzéseket, olyan blogokét, amiket beállítottál neki. Bármilyen témában. És ebben az "olvasóban" olvashatod a bejegyzéseket. Nem kell egyenként kikeresgélni a blogokat külön-külön. Azt nem tudom, hogy küld-e email értesítőt az új bejegyzésekről. Lehet, hogy be lehet állítani neki. Én nem nagyon használtam. Inkább a Bloglovin-t használom. :-)
2013. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszönöm!:)
2013. jún. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!