Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifi nyitás vagy fogás hogy...

Wifi nyitás vagy fogás hogy van ez?

Figyelt kérdés
nah a lényeg az hogy halóó ! és nekem van netem azt hogy tudnám megcsinálni hogy valaki egy wifis telefonnal lekodolnám a wifimet de engedném hogy sugározon tudjátok ,hogy a jelszót beütni amit én adok meg és pl fogná a facebookot ! lehetséges ugyee? vagy hogy van ez vagy telenoros telefonra ingyen fészbuk de azt olvastam nem lehet ! hogy lehet egyáltalán wifit nyitni hogy a wifi lássa haa? jah és hogy a wifi sugárzása az hány méterig hat ki ugy nem jó ha csak 50 méterigg... fontos

2013. jún. 23. 06:06
 1/4 anonim ***** válasza:
te lenni ilyen hiperaktív -e
2013. jún. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

yaeah.

Lenni készülék wifi router a neve,ezzel osztják a netet és az észt ami neked nem jutott.

"Nyissá" wifit hogy lásd haa.

2013. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szép válasz fiuk ,bevallom egy ideig nem aludtam és ittam egy kis coffeint ... de válaszotok nem volt tulságosan kielégitőő számomra ! :) :)
2013. jún. 23. 08:22
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

A lényeget elmondták szerintem. Wi-Fi router -t kell venned a jelenlegi Internet előfizetésedhez. A router Wi-Fi -vé alakítja a jelenlegi vezetékes neted. Annak használata nem növeli a költségeidet, nem lesz több az előfizetési díj. Egyszerre tudsz róla netezni vezetékes és Wi-Fi -s eszközökkel, asztali PC, laptop, telefon stb. Te állíthatod be mi legyen a Wi-Fi jelszó és ha szükségét érzed még azt is, hogy mikor ki mihez férjen hozzá.

A hatótávolság függhet az ártól, pl egy 3000 Ft -os routertól ne várj még 50 métert se. De általában 150 m -nél többet egyik se tud, mert a frekvenciatörvények miatt korlátozva van az adóteljesítményük.

2013. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!