Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A fülhallgatót véletlen az...

A fülhallgatót véletlen az usb helyére akartam bedugni a laptopba, mert sötét van, és csak találomra próbáltam, erre kikapcsolt és nem kapcsol be. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nagyon fontos!!
2013. jún. 23. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy szép kis zárlat a rendszerben :)

Szedd ki az akkut, húzd ki, majd nyomd a bekapcsolót folyamatosan, dugd vissza, akku vissza, és engedd el utána kapcsold be.

(Ehhez +1 fő segítsége is elkellhet)

2013. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szaga van? Ha nincs akkor remélhetőleg megúsztad. Elméletileg egyébként az USB port specifikáció szerint rövidzárvédett és az árama is limitált (500mA). De azért láttunk már karón varjút.
2013. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kivettem az aksit és visszaraktam, és működik.. fuuu, de megnyugodtam. :) köszi a válaszokat!
2013. jún. 23. 22:20
 4/7 Lajos54 ***** válasza:

Lehet, hogy rövidzárvédett az USB, de hogy a sztatikus kisülést nem szereti, az biztos!

Munkahelyemen filc jellegű szőnyegpadló van, részben műszálas ruhában, műanyag talpú cipőben rövid jövés-menés után néha földelt dolgoz megfogva (fénymásoló háza, radiátor stb.) bizony néha lehet érzékelni a kisülést. Egyszer véletlenül úgy dugtam be a pendrive-ot, hogy hozzáért az ujjam az elején a fém részhez. Éreztem a kisülést, a gépem azonnal kikapcsolt. Szerencsére újra bekapcsolás után nem volt semmi baja...

2013. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

mi lehet a probléma?

hát mondjuk, hogy a fülest az USB-be dugtad bele...


a barátnőd biztos örül neked esténként... :)

2013. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na és mi van akkor ha ugyanez történt velem is de beépített az akksi (Asus x553MA)
2018. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm én is az egyes hozzászolónak.
2020. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!