Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a bajom hogy Windows...

Az lenne a bajom hogy Windows Live Movie makert használok, és elég sok videót csináltam már, de amikor elakarom menteni, (projekthez ajánlott) 2% után kiírja, hogy Nincs elég memória, próbáljam kisebb felbontásban? :/

Figyelt kérdés

Na most,vagy azt írjátok,hogy tudom kisebbre venni a képfelbontást,vagy mit csináljak( Nem tudom hogy melyik memóriára érti,szabad hely az van 50,ram pedig 3)

Válaszokat előre is köszi!



2013. jún. 23. 22:14
 1/1 csacsi2 ***** válasza:

minél hosszabb (képkockák) nagyobb (méret/felbontás)a videó annál több memória kell neki. A videoszerkesztés nagy memória ígényü elkell a gépbe legalább 4Gb memória, de inkább több.

"ram pedig 3"

Három mi? 3 Gb szabad,összesen vagy szabad%?


fizikai memória szokott elfogyni de nem árt,ha van virtuális memóriád is. Vedd nagyobra, bár ha auto-n van akkor változtatja a méretét.


Leírhatnád a video hossz, felbontást.

Értelem szerüen a képméret csökkentése megfelelő megoldás lehet, mert gondolom a hossz marad, esetleg a Fps -t vedd lejjebb

2013. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!