Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan jellegű...

Exani kérdése:

Lenne egy olyan jellegű problémám hogy a gépem random szerűen lefagy kb 2 percre. Ez idő alatt se a caps lockra se a num lockra nem reagál! A lefagyás böngészés közben is megjelenik. Szóval mind egy mit csinálok! Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
A gép újratelepítése után is fenn áll a probléma.A winchestert nem rég vettem HD sentinel szerint minden rendben.

#lefagyás #probléma #nem válaszol a caps lockra #nem válaszol a num lockra
2013. jún. 24. 13:44
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Bár nem írtad, gondolom az egér sem mozdítható ilyenkor.


Régi vinyóval is volt ez a probléma? Milyen az új vinyó tipusa?


Milyen rendszert telepítettél? Milyen forrásból?

2013. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy vírus, de hardveres hiba is elképzelhető. Fagyni sok mindentől képes a gép.
2013. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Windows 7 64 bit! előző wincsivel nem volt ilyen probléma! de ezzel sem volt kb 1 hónapig ! és igen, az egér sem mozdul:/ a vírust kizárnám mert formatáltam az egész winchestert!
2013. jún. 27. 18:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom most megmondani pontosan a winchester márkáját ! annyit tudok most mondani hogy SATA. azért nem tudom megmondani mert most nem vagyok otthon!
2013. jún. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!