Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "DLL could not be opened" -...

"DLL could not be opened" - "Hmm. A Chrome összeomlott. Újraindítja most? "

Figyelt kérdés
Az előbbi üzenetet tegnap rendszerindításkor írta ki először. Azóta ezt írja ki a Chrome, és persze nem indul - tettem a gépre firefoxot. De a gép meg olyan lassú, hogy az már fáj. Orvosolható a probléma? Hogyan?

2013. jún. 24. 15:10
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Újratelepítetted a chrome -ot?

az ilyenek miatt nem jött be nekem a chrome és másoknak sem kinek gyenge a gépük.

Firefoxhoz van egy-két javaslatom a gyorsításra, ha érdekel olvasd el!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..


A plugin container letiltása, hardveres gyorsítás kikapcsolása elengedhetetlen egy régebbi nem kompatibilis videokártyánál


a memória fogyasztás csökkentése szintén javasolt, illetve van egy kiegészítő amivel lazán beállíthatod a fontosabb paramétereket és válthatsz az előre létrehozott beállításokból, mint pl a turbo mod.

Fasterfox:

[link]


ennek ellenére elszemetelődik, töredezik a használattól az adatbázis állomány, de karbantartással (program) megoldható.

speddyfox

[link]

CCEhancer a ccleaner-hez:

[link]


az oprendszered is tartsd karban (nem írtad):

linkek a hozzászólásban...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..


természetesen nem szeretnélek lebeszélni a chrome -ról,ez csak saját véleményem!

Telepítsd újra,takarítsd ki az oprendszert(registry és fájlok), frissítsd le a beépülőket, flash,java...

2013. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már telepítettem újra a Chrome-ot, a rendszerem naprakészen tartom, és gyakran tisztítom, gyorsítom, maga a laptop nem is tudom, hány éves, de nem öreg, a videókártya meg karácsonykor volt cserélve... Köszönöm linkeket!
2013. jún. 25. 15:10
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

Passz nézd át ezt.

[link]

2013. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!