Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Help! Kb. fél pohár víz...

Help! Kb. fél pohár víz ömlött a laptopra. Beküldjem garanciális javításra vagy azonnal szerviz?

Figyelt kérdés
Van rá egyáltalán gari?
2013. jún. 24. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

hát erre nincs. de szerencsére javítható szokott lenni.

kiszedted aza kkut?

kiszárítottad?

2013. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tolunk kerdezed, hogy van-e ra garancia?! Honnan tudnank mi azt?


Egyebkent nem kell azonnal szervizbe vinned, probald meg kiszaritani.

2013. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha gyorsan kikapcsoltad, fejre fordítottad, és hagytad száradni, nem valószínű, hogy probléma lesz. Hagyd minimum egy napig száradni! Sima víz az nem olyan veszélyes, ha gyorsan kikapcsolod, és nem kapcsolod vissza idő előtt, persze a hátramaradó ásványi kristályok okozhatnak zárlatot nagyon peches esetben, de alapból nem valószínű, hogy a gép belsejébe nagyon bejutott, inkább a billentyűzetbe. Mivel nem ragacsos lötty, remélhetőleg a billentyűzet is rendben lesz.


Nekem fél csésze kávé (rövid, fekete) ömlött szépen a billentyűzet és a touchpad között eloszlatva (jutott ott mindenkinek :D). Nagyon paráztam, de a fent említetteket tettem, és mivel feketén iszom, nem lett belőle semmi gáz. (a tej vagy a cukor már valószínűleg kinyírta volna a billentyűzetet) Pár napig érződött a szaga, de billentyűzet és touchpad is teljesen rendben! :) Remélem, neked is ilyen szerencséd lesz!


Ha esetleg beragadóssá, érzéketlenné válnának a billentyűk, akkor azt hiszem alkoholos tisztítást javasolnak, de inkább bízd valakire, aki ért hozzá :D Szerintem legrosszabb esetben is max billentyűzetcsere, mert ha abban a pillanatban nem észleltél furcsa dolgokat, és kikapcsoltad, akkor a laptop lényeges részei 99%, hogy sértetlenek :)

2013. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!