Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Minecraft OK NÉLKÜL laggol...

A Minecraft OK NÉLKÜL laggol :/ Miért?

Figyelt kérdés

A processzor 40 foknál nem melegebb. A VGA 35 öt sem éri el.

A CPU használat max 70% a RAM 60%.

Gépem:

Gigabyte GA-M61PME-S2 alaplap

AMD Athlon 64 x2 Dual Core 4800+ CPU

3 GB DDR2 Ram 1066 MHZ ( egy 2GB os és egy 1GB os )

GT 630 VGA


Igaz, a VGA kivételével minden több mint 4 éves, de szerintem nem kéne neki ezt csinálni. Nem vagyok hülye, értek a gépekhez, de dögöljek meg akkor sem tudom hogy ez miért van :/

És csak is Eredeti Minecrafttal csinálja ezt. Törttel semmi baja, de egy idő után az is elkezdi. Kicsit rohadtul idegesítő mikor csak úgy hirtelen fogja magát és elkezd úgy szaggatni, mint állat.

Még egy másik kérdésem is lenne: Miért van az hogy ha window módban játszok vele villog a kurzor amikor kattintok? Nem szeretek fullscreenben játszani játékokkal mert akkor nem látom ha pl írnak skypeon. Maga a gép olyat is szokott csinálni hogy fogja magát és lefagy :/

Lehet az is közrejátszott benne hogy vettem egyszer egy TV kártyát és azt beleraktam. Utánna kezdődött minden.

Remélem tudtok segíteni :)



2013. jún. 25. 10:36
1 2
 1/12 zozika98 ***** válasza:
az újra telepités a sokat segíthet probáld meg azt
2013. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
4 napja volt újrarakva. Szerintem azért nem szükséges újrarakni mégegyszer. De ez már előtte is ilyen volt. Akárhányszor rakom újra. Szerintem akkor vennem kell egy új gépet :/
2013. jún. 25. 10:54
 3/12 anonim ***** válasza:

"Lehet az is közrejátszott benne hogy vettem egyszer egy TV kártyát és azt beleraktam. Utánna kezdődött minden."


Előbb ezt kéne kivenni, és úgy megpróbálni. Persze előbb csak a szoftvereit eltávolítani, csak aztán kiszedni fizikálisan.


Én arra tippelek, hogy valami program fut a háttérben, ami lefoglalja a géped és elveszi a processzoridőt a májnkrafttól.

2013. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A TV kártyát már régen kivettem. Ki is dobtam a kukába. A szoftvereket nem kell letörölni mert már azóta egy párszor újra lett rakva a gép.
2013. jún. 25. 11:19
 5/12 zozika98 ***** válasza:
akkor lehet hogy a vinyó az is lehet még de az szerintem nem anyira
2013. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zozika98 ***** válasza:
jaj roszat írtam szerintem a vidi kari minden fel van telepitve hozzá
2013. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Minden driver fel van rakva. Az alaplap chipset is. Ezért nem tudom mi lehet a baj :/
2013. jún. 25. 14:11
 8/12 zozika98 ***** válasza:
tedd lejebb a grafikát vagy frisitsd
2013. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A frissítés nem old meg semmit. A grafikát meg hiába veszem lejjebb ugyanaz. Full grafon stabil 60 fps megvan. Egyszer fogja magát és.elkezd iszonyatosan szaggatni. Fogalmam sincs miért.
2013. jún. 25. 17:18
 10/12 zozika98 ***** válasza:
ezt énse tedd ulyraa a minecraftot
2013. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!