Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Minecraft OK NÉLKÜL laggol...

A Minecraft OK NÉLKÜL laggol :/ Miért?

Figyelt kérdés

A processzor 40 foknál nem melegebb. A VGA 35 öt sem éri el.

A CPU használat max 70% a RAM 60%.

Gépem:

Gigabyte GA-M61PME-S2 alaplap

AMD Athlon 64 x2 Dual Core 4800+ CPU

3 GB DDR2 Ram 1066 MHZ ( egy 2GB os és egy 1GB os )

GT 630 VGA


Igaz, a VGA kivételével minden több mint 4 éves, de szerintem nem kéne neki ezt csinálni. Nem vagyok hülye, értek a gépekhez, de dögöljek meg akkor sem tudom hogy ez miért van :/

És csak is Eredeti Minecrafttal csinálja ezt. Törttel semmi baja, de egy idő után az is elkezdi. Kicsit rohadtul idegesítő mikor csak úgy hirtelen fogja magát és elkezd úgy szaggatni, mint állat.

Még egy másik kérdésem is lenne: Miért van az hogy ha window módban játszok vele villog a kurzor amikor kattintok? Nem szeretek fullscreenben játszani játékokkal mert akkor nem látom ha pl írnak skypeon. Maga a gép olyat is szokott csinálni hogy fogja magát és lefagy :/

Lehet az is közrejátszott benne hogy vettem egyszer egy TV kártyát és azt beleraktam. Utánna kezdődött minden.

Remélem tudtok segíteni :)



2013. jún. 25. 10:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
ha hirtelen elkezd szaggatni néha az szerintem arra utal hogy már a vinyo nem bírja és akad cserére szorulna.
2013. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Kapcsold ki a játékban a fejlett opengl-t, és tedd max fps-re a beállítások menüjében. nekem is ez volt a baj. Aztán ha ez sem segít akkor a vidi kari kezdi megadni magát.
2013. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!