Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kurzor/egér probléma, szerinte...

Kurzor/egér probléma, szerintetek mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Írnék egy kis előzményt a probléma leírásához. Hátul takarítottunk és véletlenül valaki rácsapott az elosztóra és lekapcsolta az áramot miközben a szgép működött. Miután újra üzembe helyeztük a számítógépet azóta kezdődött a probléma.


A probléma: Mikor az asztalon húzogatok ikonokat folyamatosan szaggat, az ikon nem szépen egyenletesen megy, hanem szaggat (mint mikor laggolsz a játékban), tehát csak az adott ikon amit húzok, semmi más.

Illetve, ha belépek egy játékba akkor ha mozgatom az egeret szintén szaggat az egész játék DE ha billentyűvel mozgatom a képernyőt akkor semmi szaggatás.


Mit lehet tenni, mi a megoldás? (ui.: próbáltam már minden windows súgót, meg amit csak kútfőből tudtam)

Az egér típusa: A4TECH X7 + oscaredition (szoftver az egérhez)



2013. jún. 25. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet az egész csak az egér problémája, próbáld meg egy másik egérrel, lehet mű! Nekem is volt már ilyen problémám, új egérrel már nem jelentkezett.
2013. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az A4tech egerek nálam hosszú évek alatt sorra és totálisan leszerepeltek. Kivétel nélkül mindegyiknek elkezdett egyszer "fájni a hasa", a borsos árú gamer egereknek is. Még az olcsó kis bóvlik is különbek az A4techeknél, sok ősöreg gagyi még ma is kifogástalan, az A4techkek pedig gyorsan alatt "halnak". Nálam pl. mindig maguktól "vándorolni" kezdenek a képernyőn. Gyári selejt mind, kukába való. Legalábbis a magam részéről sosem találkoztam még hosszú távon is jóval! :/ Mások nevében nem nyilatkozhatok. :)

Cserélj egeret: NE A4techre! ;)))

2013. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!