Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új laptop, Linux oprendszer....

Laureta kérdése:

Új laptop, Linux oprendszer. Bekéne indítani, de én nagyon kezdő vagyok, ráadásul windowst használok. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy segítség lenne, ha valaki, aki ért hozzá , részletesen le tudná írni nekem, hogy mit írjak, mit nyomjak, satöbbi. nagyon fontos lenne a hugomnak kéne megcsinálnom a gépét, de nincs magyar nyelvű használati utasítás, se semmi.. :( Kérlek segítsetek!!

2013. jún. 25. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen gép, és hol akadsz el?
2013. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Acer Aspire E1-531G .

hát eljutottam odáig, hogy bekapcsoltam:D elkezd kiirogatni mindenféle sorokat, majd megáll ott, hogy :


(c) 1997- 2011 Linpus Technologies, Inc. All rights reserved.

************************************************

* The comlete license terms can be found in the root directory.

* Please type "less/GLR" and "less/COPYRIGHT" to view.

*If the system does not get any action every 15 minutes, the system will auto shutdown.

*****************************************

Linpus Linux LiveCD Edition v9.2 b110329av11

[root@localhost /]# ((és a villogó _))


Légyszi ne nevess ki, amiért az egészet leírtam:DD nem tudom mi kell belőle és mi nem, még sose csináltam ilyesmit.:D értem, hogy mit ír, de nem tudom mit kéne csinálnom:D

2013. jún. 25. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs ablakkezelő a Linuxodon, magyarán ennyi van rajta összesen, tehát van rajta oprendszer, csak nincs grafikus felülete. Esetleg annyit megpróbálhatsz, hogy beírod, hogy startx, ez elindít rajta egy grafikus felületet amennyiben van, de szerintem jobban jársz ha újra telepíted. Ha kell hozzá segítség, akkor írj privit.
2013. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!