Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kezdő egyetemistának milyen...

Kezdő egyetemistának milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre és lassan be kéne szereznem egy laptopot, csak gőzöm sincs milyet. Vagy orvosi vagy vegyészmérnöki irányba megyek tovább, szóval nem fogok programozni vagy ilyesmi, meg olyan nagy igényű játékkal sem játszanék (bár e két szak közül egyik mellett se lenne rá nagyon időm..)

2013. márc. 28. 18:30
 1/5 BM-Striker ***** válasza:

[link]


Kicsi, jó az akkuideje, és jó a billentyűzete, matt kijelzős, összességében ezért az árért jó vétel.

2013. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:

A "jövőre" az azt jelenti, hogy szeptembertől?


Akkor időd mint a tenger.


Elsőnek igaza van abban, hogy valami kis ügyes 14"-os masinát nézzél, mert ha hurcolni kell, nem mindegy mennyi a súlya. De nem kell kapkodni. Még nézelődj kicsit. Hacsak nem döntik be az okosok a forintot, akkor az idő neked dolgozik. Viszont sulikezdéskor felmennek az árak.


A Lenovo-k jók, valamint a HP probook szériák is.

2013. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Július végén-augusztus elején körül terveztem megvásárolni, nem most, és nem is szeptember elején :)
2013. márc. 29. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell serintem akkor olyan hű de erős. Szerintem egy középkat. alsó határáról bőven elég.

Nekem asus K50IN van. 4 éves 1x volt szervízbe de semmi baj sincs vele.

2013. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BM-Striker ***** válasza:
Erre a célra egy könnyű, strapabíró meghízható darab kell, matt kijelzővel(hogy erős fényben is lehessen használni) és jó akkuval, mivel valószínűleg sokat lesz cipelve, és az átlagnál nagyobb igénybevételnek lesz kitéve.
2013. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!