Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem jó a GTA San Andreas...

Nem jó a GTA San Andreas Multiplayer Szerverem. Az IP cím hibás. IP:192.168. 0.101:7777 de a server infonál ezt írja: Address :7777. Csak én tudok rá felmenni, más nem. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 21:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Host? Mi van a hosttal? Ha csak úgy közzé tetted egy hostos oldallal és dinamikus az IP-d, akkor minden egyes váltáskor újra közzé kell tenned!
2013. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
A 192. kezdésű IP cím azzal egyértelmű, hogy csak Te vagy egy hálózaton belül tudtok csatlakozni!
2013. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Egy router mögött vagy, ez amit másnak megadtál pedig egy belső IP cím, szomorú, hogy senki nem veszi észre... A routered WAN oldali IP címe kell + nyisd ki neki a 7777-es portot.
2013. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Annyit csináltam,hogy mivel az nem működött,hogy felmentem egy honlapra és lekértem az IP-címet,mert akkor nem indult a szeró..megpróbáltam azt,hogy megnyitottam a netem adatait,és az IPv4-címet ami 192.168.0.101.Ezt írtam be és elindult a szerver..én látom is,csatlakozok is rá de más nem tud..ez baj ha így csináltam?mert máshogy nem jó..
2013. jún. 26. 22:08
 5/35 anonim ***** válasza:
Lépj be a routered webminjábe, és ott nézd meg, hogy a WAN portnak mi az IP címe, mert ha valaki kívülről elakarja érni a géped, az nem látja a géped IP címét, csak a router IP címét. És ahhoz, hogy a gépedhez hozzáférjenek még kell a portátirányítás is.
2013. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

whatismyipaddress.com

Ezt az IP-t használd, amit itt ír.

2013. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
öm...jelenleg WIFI-ről nyomom.....Mert a mamáméknál vagyok,1 MB netünk van a bátyám szobájában és ezért beülök a nappaliba,és laptopozok WIFI-ről..de ha hazamegyek ott már nem kell WIFI-t használnom...szóval ha WIFI-ről nyomom akkor nem látom a WAN port IP jét? :O
2013. jún. 26. 22:15
 8/35 A kérdező kommentje:
ez az IP cím sem jó...:S
2013. jún. 26. 22:17
 9/35 anonim ***** válasza:
Láthatod, mert wifiről is be tudsz lépni a webminbe. A probléma ott van, hogy kell a router felhasználó neve és jelszava ahhoz, hogy megnézd a WAN IP címet, és beállítsd a portot, mert ha nem állítasz be portátirányítást, akkor a router nem tud mit kezdeni a WAN portra érező csomagokkal és eldobja azokat, ezért nem tudtál te sem a külső IP vel(amit a weboldalon néztél) csatlakozni.
2013. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
nyugi,fent van minden adat a gépemen ;) tudom a biztonsági kulcsot,a jelszavat,felhasználónevet...mindent :D
2013. jún. 26. 22:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!