Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miközben gépeztem egyszer...

Miközben gépeztem egyszer csak elsötétült a képernyő de a monitor nem kapcsolt ki és a gép ugyan úgy futott tovább. Lehet hogy lecsatlakozott a monitorról? Esetleg van valami billenytűkombináció ami átteszi a másik kimenetre?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozókat nézd meg, ott lehet valami hiba (elmozdult a takarításnál).
2013. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megnézem ,de csak ez lehet a gond , mondjuk ezt én is el tudom képzelni , mert a monitor be van kapcsolva csak éppen teljesen fekete de világít a gomb ,hogy be van kapcsolva a rendszer meg fut mert hallom a hangot amikor bekapcsol :/ megpróbálom ezt ha nem sikerül akkor még írok ,de köszönöm a válaszod :)
2013. jún. 27. 13:38
 3/8 A kérdező kommentje:
nem jó a gép működik ,de a monitor valamiért fekete ,de mégis világít a gomb ,szóval nem tudom miért lehet nem lehet hogy valami olyan billentyűkombinációt nyomtam meg amiitől letiltotta a monitort?
2013. jún. 27. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Én elvittem a gépemet szervizbe, aztán amikor újra összeraktam, akkor fekete volt a monitor, a gép ment. Mi volt a baja? Síkmonitor, hátul az egyik csatlakozó kicsúszott, nem érintkezett. Visszatettem, újrainditás, azóta is működik (már 8 éves, ASUS).
2013. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd el valamelyik haverodhoz a gépet és a monitort, másik géppel, másik monitorral próbáljátok ki. Valamelyik kontakthibás lehet.
2013. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam köszönöm szépen a válaszokat valószínűleg ez lesz elviszem egy szervízbe! köszönöm mégegyszer a válaszokat.
2013. jún. 28. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a a csatlakozó kábel hibás.
2013. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyanígy jártam,de a kék fény helyett ilyenkor sárga fény van
2014. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!