Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Allwinner A13 Q8 tablet...

Attee88 kérdése:

Allwinner A13 Q8 tablet képernyő érzékelése el van csúszva kb fél cm-t. Hogyan tudom beállítani?

Figyelt kérdés
A fent említett tabletemel küszködök. Összeomlott,de nem találok hozzá teljesen működő firmware-t. Most találtam egyet, amivel a kamera és g szenzor kivételével minden működik. Csak a képernyő érzékelése el van csúszva jobbra kb fél cm.t. belehet ezt állítani valahogy? Kérem, valaki segítsen.

2013. jún. 28. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik rendszerverzió van most rajta? mert ha megmondod és belinkelem a kalibrálót és a gsenzor és normális touch drivert!
2013. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helló! Remélem sikerülni fog...

Ezt írja a táblagépről résznél:

- Android 4.0.4

- Alapság verziója: 1.5

- Kernel verziója 3.0.8+

android3@linux#29

Fri Sep 14 13:50:42 CST 2012


És a táblagép napeljába pedig ez van "belenyomva?":

- q8 v2.4 11/28/12


Előre is köszönöm! :)

2013. jún. 28. 13:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom, hogyan tudnám feltelepíteni, mert a menü gomb pont abban az érzéketlen részben van, ami nem működik, és még az elforgatás sem működik, hogy kicseleztem volna :(
2013. jún. 28. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!