Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 arcade típusú konzolo...

Xbox 360 arcade típusú konzolom, hogy van elvileg benne beépített wifi de azt írja ki hogy nincs? Ha mégis van honnan tudom megálapítani, és ha van és müködésre tudom bírni hogy tudok netezni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 19:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Van egy Xbox 360 arcade típusú konzolom,van elvileg benne beépített wifi de.......
2013. jún. 28. 19:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs benne wifi.
2013. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egész idáig nem volt most se lesz cak a dashboardot nem külön csinnálják fat és slim gépekre . tehát kell egy netkábel
2013. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csak azér hittem hogy van mer akitől vettem az azt mondta hogy van én meg nem naon értek a boxokhoz mer pc-s voltam eddig
2013. jún. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!