Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma vettem meg az első laptopom...

Amarena kérdése:

Ma vettem meg az első laptopom, annyit már tudok, h csak 5-10%-ig kell lemeríteni az aksit, de amikor töltöm akkor mennyi ideig kell? Elég ha feltölt vagy 10órát kell rajta hagyni? És be lehet kapcsolva közben a gép? Persze nem mind a 10 órára

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Be lehet kapcsolva lennie persze. Szoktak adni használati útmutatót amiben minden le van írva ezzel kapcsolatban is.
2013. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"annyit már tudok, h csak 5-10%-ig kell lemeríteni az aksit"

Amikor kikapcsol magától, akkor azt nem haladja túl, mert úgysem engedi koppra lemerülni a gép.


"Elég ha feltölt vagy 10órát kell rajta hagyni? És be lehet kapcsolva közben a gép?"

Sztem érdemes megcsinálni az első alkalommal (bár többen vitatják), és ezt az időt még kibírhatnád nélküle, bmennyire is szeretnéd használni.

2013. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!