Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik tabletet vegyem meg?...

Melyik tabletet vegyem meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Legtöbbször netre, játékra, filmnézésre és valamikor GPS-re is kéne.

Asus Google Nexus 7 16 gb vagy Acer Iconia A1 A810


2013. jún. 29. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha pro s kontrával tudok segíteni, akkor...

Nexus nem bővíthető, szóval 16GB s slussz! Némi mókolással megoldható, hogy pendrive-ot felismerjen, de alaphelyzetben azt sem!

Acer bővíthető plusz 32GB-tal.

Nexus 7 colon is 1280×800-as felbontással bír, Acer 8 col mellett mindössze 1024×768-cal, ha kényes vagy a valóban szép kijelzőre, akkor ez a nexus felé billenti a mérleget.

Nexusban tegra 3 acerben MTK quad core proci.


Ha megelégszel a 16GB-tal, s nem akarsz külső 3G modemet rádugni, akkor én a nexus mellett döntenék a helyedben, de ne refurbished-et vegyél, mert az már egy levetett sz@r, új köntösben.

Árra/garanciára mennyire vagy érzékeny!

Ha árra eléggé, gar. meg annyira nem érdekes, akkor alternatíva lehet a Hyundai T7 avagy T7S Kínából rendelve. Teljesítményben némileg még be is előzi a Nexus 7-et. Samsung Exynos 4 magos proci, mali400 quad core GPU, 7 colos kijelző 1280×800-as felbontással, 1 vagy 2GB RAM 32GB-ig bővíthető, GPS, külső 3G modem kezelése, HDMI kimenet.

Persze ez azzal jár, hogyha jól megválogatod a webshopot, akkor csere van, ha hibásan érkezik ill. ha 90 napon belül gond van, akkor csere/javítás, de a továbbiakban felejtős.

Én egy T7-et használok 3 hónapja, abszolúte megvagyok vele elégedve, holdakat jól látja, wifit jól látja, eszméletlen gyors, gördülékeny, egy játék sem fog ki rajta, nincs lag, hogy is lenne ilyen hardver mellett...

De ha ragaszkodsz a magyar bolthoz, a garanciához, akkor én a nexust merem neked ajánlani.

2013. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi ezt a hosszú választ.

Nekem is jobban tetszik a nexus mint az acer.

De talán inkább megvarnam a nexus 7 II-t, ami elvileg augusztusban mar magyarországon is kapható lesz.

2013. jún. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!