Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudnám megszerezni a...

NikyZ kérdése:

Honnan tudnám megszerezni a WIFI telepítőjét? Hol tudom letölteni az indavideó-s videókat?

Figyelt kérdés

a laptop újra lett telepítve. és olyan mintha nem lenne rajta wifi, de állítólag van valami emez hozzá, de nekünk már nincs meg. laptop: emachines E732Z

úgy van a laptop mintha wifi nélküli számítógép lenne...



2013. jún. 30. 18:26
 1/7 Lajos54 ***** válasza:

Hát ha emez nincs, akkor talán van amaz... :)

Ilyenkor érdemes a Google-t használni:

[link]

2013. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már próbáltam google barátot...nem segítettél...
2013. jún. 30. 19:50
 3/7 Lajos54 ***** válasza:
Pedig ha FIGYELMESEN megnézed a linken kapott találatokat, több helyen is, például itt: [link] találhatsz drivereket a laptopodhoz. Mivel nem írtad, milyen operációs rendszert használsz, azt természetesen neked kell kiválasztanod. Meg persze azt is, melyik illesztőprogramra van szükséged. (mondjuk az Eszközkezelőben megnézve, hogy mi nincs még feltelepítve).
2013. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Vagy mint mindig, ott a hivatalos honlap:

[link]

Or select a product category:

Notebook--> E series -->E732Z


Google -be: "acer emachines driver"

És mit ad isten. Csak nem az első találat?!


Vannak driverek 7-hez és 8-hoz. De ha te még XP -vel szenvedsz, akkor ott nem garantálható hogy működni fog minden, mivel ez a típus azt már nem támogatja.


Ja és nem csak a drivereket rakd fel, hanem a Utility -ket is. Ugyanis a között van az a szoftver ami be tudja kapcsolni a Wi-Fi -t.

2013. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és azt hogy kell?
2013. júl. 1. 15:52
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Jajj, ne bénázz már! Már a szádba van rágva minden!

Úgyis le kell szedni az összes drivert és telepíteni, elvégre is nem dísznek mellékeli őket a gyártó. Leszeded őket (a BIOS frissítések kivételével!), és telepíted ez után minden működni fog. Nem kell itt neked bonyolítani a dolgot az eszközkezelővel, ahogy az előző is mondja.

Ha ennyi segítség után se megy, jobban jársz ha megkérsz valami hozzáértő embert, mert csak rontasz a helyzeten és utána a szakember se tudja majd megcsinálni, ha csak megint újra nem telepíti.

2013. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, de már rég megcsináltam...amikor te írtál...amikor az Utility-s szöveget írtad már akkor készen volt...csak nem tudtam hogy mi az és azért kérdeztem vissza...de azért köszi a segítséget :D
2013. júl. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!