Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik böngésző jobb? A...

Melyik böngésző jobb? A Google vagy az Internet Explorer 10?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek azoktól, akik mindkettőt kipróbálták már.

2013. júl. 1. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Az internet explorertől minden jobb.
2013. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem akarod fél óra netezés után felakasztani magad a padláson akkor a Google Chrome-ot ajánlom. Persze használhatod az IE10-et is de csak saját felelősségedre.
2013. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Google Chrome:

- Pazarolja az erőforrásokat. Folyamatosan terheli a processzort, régebbi gépen baromi lassú. Elindít egy rakás félig-meddig különálló folyamatot, amelyek mindegyike zabálja a RAM-ot. Megnyitom az Index címlapját, és máris fég GByte-nál járunk...

- Folyamatosan kommunikál a Google szervereivel. Szerintem még azt is jelenti a Google-nak, ha elfingom magam...

Internet Explorer 10: személyes tapasztalatom nincs vele, nem ismerem. De sok jót nem hallottam róla. Régebben az Internet Explorer-el főleg biztonsági problémák voltak (kivéve azon felmérések szerint, amiket a Microsoft rendelt meg :) ).

Én személy szerint az Opera 11.50-es verzióját javasolnám.

[link]

Baromi gyors, biztonságos, és viszonylag kevés RAM-ot eszik. Nem omlik össze, nincsenek benne fura bugok. Jelenleg is ezt használom, idáig még nem volt vele problémám.

2013. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 rumola ***** válasza:
explorert nem szabad alkalmazni, mivel a legelterjettebb és a leggyengébb biztonságu böngészö erre irták a legtöbb virust, tehát nem ajánlanám
2013. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az IE 10 már sokall jobb mint a régebbiek..

Nekem nincs vele gondom mikor abba vagyok.. Chromet viszont rühelem,hogy betud lassulni..Akkor inkább IE,de sűrűbben firefoxt használóm vagy operát..

2013. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Opera..na ne vicceljünk már...

Az opera kernele egy rakás sz.r

2013. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Chrome, de Adblock Plus-szal, naponta többször lefuttatott Ccleanerrel. Gyengébb gépen is gyors így.
2013. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Chrome hamar betud lassulni ha takaritod ha nem.Egyik valaszolo jol is irta le milyen a chrome..

Opera lehet nem a legjobb megint csak,de annyira nem katasztrofa.Gep fuggo,hogy megy.

ie10 viszont nem veszes mint a 9es se,csak regen igen rosszak voltak es akkot azt hiszik egyesek most sincs maskep:) Pedig valtozot...Mindenkinek az a jo amit megszokot.Donsd el kerdezo neked melyik megy jobban :)

2013. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 1. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!