Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A wifi routeren, hogy kell...

Pepe91 kérdése:

A wifi routeren, hogy kell létrehozni internet kapcsolatot?

Figyelt kérdés
most vettem egy tp-link wireless n routert és bár követtem az utasításokat, de a cdről sem lehet befejezni a telepítést, mert nincs net (pedig a wan utpvel rávan kötve a modemhez.)
2013. júl. 2. 17:19
1 2
 1/13 P.O.C. ***** válasza:

Próbáld meg webes felületen.

Leírás: [link]

2013. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a router ip-jével betudsz lépni a routerbe ?
2013. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen, nem ipvel hanem egy weboldal volt megadva, de a quick setuppal pedig végigment.. nem értem :/
2013. júl. 2. 17:23
 4/13 anonim ***** válasza:
A routernek be kell tudnia jelentkezni a szolgáltatóhoz, ehhez kell tudnia minimum a user nevet és a jelszót, amit kaptál. Azok be vannak állítva?
2013. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 P.O.C. ***** válasza:
Mi a router -ed és a modem -ed PONTOS típusa?
2013. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

router: tl-wr841n

modem: cm550b

2013. júl. 2. 18:25
 7/13 P.O.C. ***** válasza:
Ehhez Dinamyc IP kell, és előfordulhat hogy MAC klónozás is. Ne a Quick Setup -al csináld! Az alapján csináld meg, amit az első hsz.-emben linkeltem!
2013. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
megpróbálm és majd írok
2013. júl. 2. 18:33
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ehhez Dinamyc IP kell"

P.O.C., ezt nem értem, kifejtenéd?

Szerintem a szolgálatató felől mindegy neki, fogja tudni kezelni a kiosztott IP-t. Helyi hálózat felé pedig tud fix címet és DHCP szolgáltatást is.

2013. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 P.O.C. ***** válasza:
Mivel ez egy kábelmodem --> kábelnet szolgáltató. Tehát DHCP -n keresztül oszt ki IP címet, a hozzá csatlakoztatott számítógépnek. Ez a TP-Link router WAN beállításainál Dynamic IP néven lehet megtalálni.
2013. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!