Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van egy DVD filmem (AUDIO...

Ha van egy DVD filmem (AUDIO TS, VIDEO TS mappák), akkor ahhoz, hogyan kell hozzárakni internetről letöltött magyar feliratot?

Figyelt kérdés

Xvideknél tudom, hogy kell, de DVD-nél NEM!

Nagyon fontos lenne!

Előre is köszönöm!


UI: A TV-n jelenjen meg a magyar felirat!):-)


2009. okt. 16. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Van egy leírás a neten, de ez kissé komplikált>>> [link]

...viszont, a ConvertXtoDvd program gyakorlatilag egy lépésből belegyúrja a feliratot a dvd-video-ba. Beolvasod cakk-pakk a lementett video_ts mappát, tehát az összes fájlt, lenyitva az fájltípus/minden fájl. Megadod a feliratot és kész. Érdemes ellenőrizni a feliratot, nem csúszik-e...pl PowerDvd vagy GomPlayerrel. (külső felirat megnyitás) Ha igen, SubtitleWorkshop-pal lehet bűvészkedni. Másolatot csinálj az srt-ről!

Bár nem tökéletes ez a leírás, de hasznos>>> [link]

Én a francia Rómeó és Júlia alá tettem magyar feliratot így és príma lett...:)

2009. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!