Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok ingyen sms-t küldeni...

Hol tudok ingyen sms-t küldeni internetről mobiltelefonra? Ahol nem kell pontokat összegyűjteni, ha lehet magyar nyelvű, csak regisztrálok és már küldhetem is. Mobiltelo.hu-n próbáltam de nem jó.

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:52
 1/4 Drachvuv válasza:
ilyen dologhoz már van kész programok is például a microsoft.com oldalon is van sms-küldő progi ingyen küldhetsz sms-t számítógépen keresztül viszont a Firefox böngészőnek is van egy ilyen kiegészítője csak rá kell keresni a Mozilla Firefox oldalán erre kiegészítőre sajnos a nevét már nem tudom!
2010. dec. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az sms dolog ez éngem is érdekelne.

Kedves Drachvuv ,ha te tényleg tudod hogy honnan lehet smst írni akkor lécci konkrétumokat,linkeket adjál ,mert amit elsőnek írtál az sajnos csak egy megfoghatatlan ,nagy semmi.

2010. dec. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az iwiw-en van ilyen alkalmazás.
2010. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hol találom az iwiw-en?
2010. dec. 28. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!