Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedden leszek 39hetes, egesz...

Kedden leszek 39hetes, egesz ejszaka nem aludtam, mert 10 percenkent hol gyengebb, hol erös fajasaim voltak. Miota felkeltem es labon vagyok, teljesen megszünt minden fajdalom. Ez akkor mégis mi volt? 1-2ujjnyira mar egy hete kitagultam.

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért hívd fel az orvost vagy a védőnőt. A babád jól van? Mocorog? Végül is te már időben vagy, jöhet bármikor...
2008. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is voltam így,én már a szülőszobán feküdtem. Mindenki örült,hogy aznap baba lesz. Nem lett. Pedig 10perces fájásaim voltak. Ahogy levették rólam a ctg és kimehettem wc-re elmúltak a fájások. Csak 4nappal később szültem meg. Te is közel vagy már ez azt jelent. Könnyű szülést kívánok!
2008. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet, hogy még mindig csak jóslófájás volt. Ugyanis nekem azt mondta a szülésznő, hogy akár ha rendszeresen is jönnek a fájások, kezdjek el sétálni, mert a mozgás a jóslófájást enyhíti, vagy megszünteti, a rendes fájást viszont felgyorsítja, ugyanis függőleges helyzetben elvileg gyorsabb lehet a tágulás. Ugyanúgy működik ez, mint a forró ülőfürdő.
2008. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, azota is semmi bajom.A baba mozog, jelenleg csuklik:-)
2008. okt. 26. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ha a mozgás hatására elmúlt, akkor ez csak jóslófájás volt.

Még egy kis kitartást!

39 hetes

2008. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!