Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elindítani a...

Miért nem tudom elindítani a Dvd-t a media playerrel? Milyen drivert nem telepíthettem a számítógép újratelepítése után?

Figyelt kérdés
Berakom a lemezt egy pillanatra van hang aztán megáll és ezt írja: A(Z) wmplayer.exe hibát észlelt, ezért leáll.A kellemetlenségekért elnézését kérjük. Az adatok, melyekkel éppen dolgozott elvesztek. ..... A hiba paraméterei: AppName:wmplayer.exe AppVer: 11.0.5721.5145 ModName:mpegvideo.dll Kb... ilyen a hibajelentésem... Mit tegyek szerintetek?
2013. júl. 6. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Más playernél is ezt csinálja vagy csak ennél? Amúgy javaslom hogy rakd fel a KMPlayer-t vagy a VLC media player-t, mivel ezek tartalmazzák a kódek packokat. Én a KMPlayer-t használom.


KMPlayer: [link]

VLC media player: [link]

2013. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak ennél, nekem ez kéne, de nem értem miét nem indul :)
2013. júl. 6. 17:12
 3/8 A kérdező kommentje:
a media player classic meg elindul, de ez nem
2013. júl. 6. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedd le hozzá a K-Lite Codec Pack-ot, abból is a Full verziót. [link] Elvileg utána már futnia kell, de szerintem jobban jársz ha felrakod a KMPlayer-t mivel az alapból tartalmaz kódek packot és több fájlformátumot ismer mint a WMP.
2013. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet ez lesz a baj mert én ezt letöltöttem csak nem a full-t... mindjárt mondom jó lesz-e
2013. júl. 6. 17:26
 6/8 A kérdező kommentje:
nem megy... :(
2013. júl. 6. 17:45
 7/8 csacsi2 ***** válasza:

ha telepítettél kodeket akkor azt szedd le és telepítsd azt amit az előttem szóló írt (K-lite Codecpack)

[link]

Ha minden gyári akkor ,hibásan települt fel a program (vagy elromlott).

telepítsd újra a WMPlayert.

2013. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

Vagy megpróbálhatod újraregisztrálni a dll-t.

futtatás: regsvr32 mpegvideo.dll

amennyiben nem található, akkor valamelyik program (kodek) telepítette hibásan pl.: DScaler. Uninstalláld!

A másik egy program. Advanced System Care -eszköztárjában megtalálod a Win Fix -et. Itt vannak hibajavítások a (MP-hez is)Ha nem megy ezekkel sem akkor csak az újratelepítés segít!

2013. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!