Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép újratelepítése?...

Számítógép újratelepítése? Hogyan?

Figyelt kérdés
Lépésről lépésre érdekelne, mert nem értek hozzá. Köszönöm
2010. máj. 25. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Ha ennyire nem vágod a gépeket, akkor ezt sürgősen felejtsd el. Az életbne nem fogod egyedül megcsinálni. Keress a környezetedben egy legalább 12 éves fiút, az majd megcsinálja.
2010. máj. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, azért ezek segítenek>>

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0 Tapasztalattal én se javasolnám, kérj meg valakit, hogy legalább 1x mutassa meg. Am, nem bonyolult a folyamat, csak azért ne tedd tönkre :)
2010. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jo ha van ismerosod, aki ki tud segiteni ha valami nem jon ossze, de en azt javaslom probald meg. Anno vagy 10 eve mikor en eloszor ujratelepitettem ( meg jo oreg 98-at, ami macerasabb volt picit) mindent, csak a hanggal volt bajom. Es utana kisegitettek vele es legalabb megtanultam.
2010. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
egy éve még én is igy voltam,azt se tudtam hogy kell kiirni egy windózt,de hála a googlénak most már operációs rendszereket tesztelek,állítgatom a boot-ot stb
2010. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: ha ilyen bunkó vagy, ne is válaszoltál volna.

A többi válaszadónak pedig köszönöm! :)

2010. máj. 25. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A linkelt leírások szerint nyugodtan megpróbálhatod.Életem első Windows telepítéséhez 0 információval kezdtem neki mivel a haver nyaralt.De ha érted mit ír ki az rohadt nagy segítség,tehát egy angol verziónál tuti bebuktam volna. :)
2010. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. máj. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!