Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steamen lehet sima hitelkártyá...

Steamen lehet sima hitelkártyával fizetni?

Figyelt kérdés

megszeretném venni a Counter Strike 1.6-ot, de már egy fél napja olvasok utána, de számomra nagyon bonyolultak ezek a bankos válaszok, (visa, paypal mastercard)


most szeretnék hitelkártyát készíteni, de nem tudom milyet kell, mert nem mindegyik engedi az internetes vásárlást ahogy olvastam.


leírná valaki a pontos lépéseket, mint pl : bemegyek az otp-be milyen kártyát kérjek ? muszáj hozzá a paypal, vagy ilyenek ? egyszerűen szeretném megvásárolni steamen, hogy csak megadni egy bankszámla számot, és kész !


válaszokat előre köszönöm ! :)



2013. júl. 7. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A kártya adatait kell megadnod. Nekem szimpla diák számlám van az Erste banknál, visa electron, azzal is tudok vásárolni steamen.
2013. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

PayPal nem banki szolgáltatás, hanem internetes. Az a célja, hogy ne kelljen kiadnod a banki adataidat mindenféle oldalnak, ahol egyrészt fennáll a veszélye annak, hogy visszaélnek vele, másrészt hogy nem tárolják megfelelően, és egy esetleges támadás után bűnözők fognak visszaélni vele...

Ennek ellenére Steamhez _szerintem_ nem szükséges, mivel nem vagy rákényszerítve, hogy vásárlásnál tárold az adataidat (bár alapértelmezetten mindig be van pipálva).

Feltételezem fiatal vagy még, ezért nincs még bankkártyád (ami nem egyezik meg a hitelkártyával, olyanod egy darabig nem lehet még). Én anno OTP-nél Juniorhoz internetes vásárlásra alkalmas Visa Electront kaptam, bár azóta inkább MasterCardokat adnak, de gondolom azt is lehet használni (már nem vagyok Junioros, az ehhez tartozó MasterCarddal rendszeresen vásárolok interneten, köztük Steamen is:))

2013. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösszönöm ! :D
2013. júl. 7. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!