Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a gépemmel? Folyama...

Mi történt a gépemmel? Folyamatos üzenet: audio status mute, utána: audio status: normal.

Figyelt kérdés
Ez váltakozik, most már egyre sűrűbben. Internetezés, filmnézés közben is. Szinte egyfolytában, néhány perc szünetekkel! Hang mindig van. Mi lehet ez? Vírusirtót futtattam (eset online, gépen avast).
2013. júl. 10. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
ez mar alabol hulyeseg amit irtal mert akkora baromsagot nem halotam meg hogy kiirja hogy mute es van hang te vagy hulye vagy vagy a geped szar ez mekora baromsag ha frisited naponta majdnem az avastot akor virus nem okozhasa ha nem frisited akor virus kel legyen vagy te elnyomogatal valamiket
2013. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudom, h ez már nagyon késő, de ez a monitorod. Az egyik gomb beragadt, érzékeli hiba. A válaszadó meg egy ****, aki egyből csak szid... Nekem is volt ilyen.
2016. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!