Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a fenének tesznek win8-at...

Mi a fenének tesznek win8-at 128MB rammal rendelkező tabletbe?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mutasd a linket amin egy ilyen gép van !
2013. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
két japán/kínai betű van rajta, apám vette a piacon, de rohadt lassú.
2013. júl. 13. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:

:D Mellé nyúlt. Vigye vissza az illetőnek!

Ha már kínai piac, akkor ne fizessük ki még egy magyar hasznát is, pláne ne úgy, hogy azt a piacon vesszük, ha még adózó állampolgár lenne, akkor OK. Keress egy webshopot, pl. geekbuying.com, focalprice.com s rendelj onnan, ha árérzékeny vagy, ha nem, akkor nyilván magyar bolt!

Ami legyen alap! 7 colnál min. 1024×600-as felbontás, s IPS technológia, nagyobb méretnél nyilván ennél nagyobb felbontás! Min. 2 magos proci, min. 1GB RAM, lehetőleg mali400 GPU, s jobb ha az 4 fragmentes (Quad core)! Ha ezek megvannak, akkor nem érhet baromira nagy csalódás!

2013. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
magának vette 12ezerért, de azt hiszem hamarosan "légúti balesetet" fog szenvedni, mert már 2x majdnem odavágta :P
2013. júl. 14. 15:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Azon nem Windows 8 van , hanem valamilyen Windows CE alapú rendszer !
2013. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
=) Hát, akkor legközelebb még 2× ennyit tegyen hozzá, s használhatót kap. Ezzel azért számolnia kellett volna, hogy a boltok polcain egy használható tablet min. 30-40 ezer körül van, (Kínából meg min. 25-30 körül) akkor nem kaphat 12 ezerért használható tabletet, teljesen mindegy, hogy az használt, hogy feketén van, nem lehet ennyiért tabletet kapni.
2013. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

12ért lehet rendelni egy tabletet, igaz elég alap cucc, de van ennyiért is sokkal jobb mint amit a kérdező említett :

[link]

2013. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebben biztos voltam, hogy jön valaki aki földobja a most legolcsóbb MID-tabletet, de ezzel max. dobálózni lehet, másra nem jó. Ezért is írtam, hogy egy "használható" tabletet nem kap ennyiért. Lehet Kínából rendelni, én nem vagyok ellenzője a dolognak, nincsenek előítéleteim, én is kínait (egy hyundai t7-et) használok, de ez a sokszor Q88-ként emlegetett tablet nem jó semmire.
2013. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak azok kedvéért linkeltem akik esetleg még nem látták !
2013. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!