Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék notebookot venni...

Szeretnék notebookot venni 200. 000 forint körül! Rengeteget játszanék a legújabb játékokkal, illetve az egyetemre szeretném magammal cipelni a gépet erre-arra. Mit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki magamnak: [link]

Vélemények érdekelnének! :) Ha ebben az árban tudtok jobbat játékokra, mutassatok nekem :)

A válaszokat előre is köszi.



2013. júl. 16. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez olcsóbb, de ez is elég erős a mai új játékok futtatásához szép élvezhető grafikán.

2013. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ASUS nagyon szimpatikus nekem amit linkeltél :)
2013. júl. 16. 19:38
 5/6 anonim válasza:

Ez nem sokkal több mint 200 ezer, de nagyon megbízható gép ráadásul világítós billentyűzet full HD kijelző erős processzor és vga (Habár Full HD felbontásban már lehet sok esetben elvérezne a GT650M) 3 év garancia 8GB ram.. Az anyaghasználata is sokkal jobb mint a Toshiba vagy az ASUS laptopok esetében.. Az a Samsung amit linkeltél nem rossz gép, de az anyaghasználata kritikán aluli.. Nagyon horpadós a készülékház.. Egyébként megbízható gép nagyon jó szervizháttérrel..


[link]


Ha a Full HD kijelző és a világítós billentyűzet nem hoz lázba, akkor ezeket ajánlom még..


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha nem zavar az USB 3.0 csatlakozó hiánya, akkor ez is jó választás lehet..


[link]


Az ACER, HP Pavilion, Packard Bell márkákat viszont semmiképpen nem ajánlom.. Nem megbízható gyártók és a szervizhátterük sem az igazi..

2013. júl. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Mielőtt a te kommentedet olvastam ezt néztem ki...

[link]

mi a véleményed? De most alapos elemzésbe kezdek, ráadásul nagyon vonz a világító billentyűzet.

i5 és i7 között jelentős a különbség? nemtudom melyik érné meg jobban, mert amit kinéztem, abban erősebb a proci.

2013. júl. 22. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!