Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri eladni a...

Szerintetek megéri eladni a commodore 64esem?

Figyelt kérdés

2db-van. Ha eladom akkor mind a 2-t mert csak 1 táp van.

+van egy kazettás adattárolóm.

Az egyik commodore tökéletesen működik, a másikról nem tudom pontosan h megy-e rendesen.

Mennyit adhatnának értük?


2013. júl. 16. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
várjál vele 10-20 évet és rengeteget fog érni.
2013. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most mennyit ér? És 20 év múlva mennyit érhet?
2013. júl. 16. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy 20 év múlva mennyit fog érni, arra senki se tudja a választ. Saccolni is igen nehéz lenne.
2013. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most párezer forintot kaphatsz érte. Ha nagy szerencséd van, akár még 10 ezret is.

20 év múlva? Mai pénzre átszámítva egy 50 ezret legalább érni fog, de lehet, hogy csúnyán alulbecsültem.

2013. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor megtartom :)

köszi a válaszokat

2013. júl. 16. 23:32
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

Szerintem is tartsd meg inkább. Ma, hacsak nem valami megszállott gyűjtőről van szó (annak meg már úgyis van), nagyon keveset kapnál érte, ha egyáltalán el tudod adni.

Nekem is van VIC20-as Commodore-m, két fajta 64-es, 128-as, Amiga, C16, C+4, 16, 116, meg valami nagy batár, annak a nevére most nem emlékszem. Szépen el vannak csomagolva, aztán majd valamikor talán lesz értékük.

2013. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!