Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni, hogy...

Mit kell csinálni, hogy menjen ezen a gépen a GTA IV?

Figyelt kérdés

Melyik a legrosszabb, ezek közül?


Adatok: Videókártya: ATI Radeon HD 4600 Series

Ram: 2GB

Processzor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.10 GHz

64 bites operációs rendszer

Windows 7



2013. júl. 19. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
ezen menne igy is
2013. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezen a gépen valóban el kéne indulnia. Teljesítmény lehet, hogy nem lenne a legideálisabb, CPU csere segíthetne rajta első körben egy négymagosra.

Egyébként hacsaknem szeretnél memóriát bővíteni a gépeden, 32 bites változat ideálisabb lenne (kevesebb a memóriaigénye).

2013. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Vga csere, cpu még bírná, de a vga kevés.
2013. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem gondolom azért nem ment, mert nem volt eredeti. Szerintetek is?
2013. júl. 19. 16:12
 5/11 A kérdező kommentje:
A hiba az volt, hogy letöltöttem, és mikor hosszas idő után felment rá, akkor regisztráltam a Social Club-ba. Majd mikor rányomok a Social Clubos Play-re( Csak azt engedte, mert a parancsikon után ezt hozta be e képernyőre), ha jól emlékszem, akkor be kellet írni egy cd key-t ( tudjátok, a sok számot tartalmazó kódot :D), és mivel nem volt eredeti, ezt nem tudtam. A kitöltési mező alá voltak írva kódok, azokat írtam be, de nem engedte. Szóval még a játékba sem lépett be, így azt sem tudom, hogy ment volna-e rajta:( Szerintetek próbáljam meg újra?
2013. júl. 19. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

a., vedd meg Steamen, este 7-ig 1500 Forint sincs (tekintve, hogy HW-t cserélnél miatta, ez alighanem kisebb beruházásnak számít)

b., keress egy normális törést, mert Social Clubnak nem kéne ugrálnia

2013. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
offline profil kell
2013. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nemár. Akkor ezek szerint csak offline-ba kellett volna kapcsolnom. Nem igaz, hogy pont letöröltem. De azért köszönöm mindenkinek a segítséget!
2013. júl. 20. 16:24
 9/11 A kérdező kommentje:
És amúgy miután fent van a játék, hogyan kell offline profilt csinálni? csak át kell egy "fogaskeréknél" állítani OFFLINE-ra?
2013. júl. 20. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ON_jJXQUuaI

Cseles, magamtól én sem jöttem volna rá.

2013. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!