Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűnnek a GB-k a gépemről!...

Eltűnnek a GB-k a gépemről! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
letöltök pl. egy játékot végigvittem és utána letöröltem de 1 gb kevesebbet kaptam vissza, de nem csak ilyenkor volt ilyen és egyre kevesebb van 250 gb összesen és ebből 113 helyett már csak 102 gb van. újra kell telepíteni vagy mi?
2013. júl. 22. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem írtál oprendszert, de általában, ha a virtuális memória kezelése a rendszerre van bízva, az látványosan változtathatja az erre a célra használt SWAP-file méretét.

Be lehet állítani fix értékre a Vezérlőpult->Rendszer->Speciális rendszerbeállítások->Teljesítmény-Beállítások->Speciális fül->Virtuális memória

Ha túl alacsony értéket adsz meg,(jelzi mennyi a javasolt mennyiség), ha elfogy fagyhat a rendszer, vagy csak kidob az alkalmazás, amit épp futtatsz.

2013. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!