Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mobiltelefon vásárlás előtt...

N0sniper kérdése:

Mobiltelefon vásárlás előtt állok és nem igazán tudok dönteni a készülékek között Ti melyiket és miért választanátok, az én esélyeseim közül, esetleg új javaslatokat is örömmel fogadok! Asus Padfone 2 Samsung galaxy s4 Sony xperia z HTC One Iphone 5?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A hülye vagy az okostelókhoz akkor bármelyiket megtudod akasztani idővel és akkor az ajfónt ajánlom,mert az a hülye amcsiknak lett kitalálva. Ha van egy kicsi gógyid hozzá akkor bármelyikkel el leszel évekig vigan,de a xperia z -t nem venném meg a kijelzője miatt.
2013. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Galaxy s4 et választanám
2013. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxyt válaszd.
2013. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 drevenger válasza:
Iphone 5 szerintem nem éri meg annyira az árát galaxy s4 nagyon sok mindenben veri.Az One-nak nem valami jó a kamerája, sokan mondják, én is tapasztaltam.Asus-t meg nem annyira tudom.A "z" meg menő. :D De ha az ára neked mind1 akkor mindegyikkel egy nagyon jó telefont kapsz.
2013. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nekem S4 van, azt nyugodt szívvel ajánlom.

Én biztos azt választanám. :) De neked kell ezt eldönteni, mert azért nem kis összegről van szó.

Iphone nekem pl tuti nem kellene, de ez az én véleményem. Asust nem ismerem, HTC One nem tetszik külsőre.

Sony ami még nem rossz, de akárhogy is a S4-re esik a választásom.:)

2013. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!