Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung cég tudhat róla, hogy...

Samsung cég tudhat róla, hogy a Samsung laptopot nem tőlük vásároltam, hanem egy másik személytől?

Figyelt kérdés

vaterán vettem 1 egy hónapos laptopot, most meg be akarom vinni garanciára, mert az akksija 59%ról hirtelen lemegy 8%-ra, de utána 7%-ra viszont normális tempóba merül, nem is értem mi ez


a kérdés ugyanaz, sztetek a Samsung cégnek, ha odaadom az adásvételi szerződést, az nem lenne a káromra?



2013. jún. 3. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A garanciás problémához a garancialevél kell! Az van?
2013. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint nem tiltja törvény, hogy magánszemélytől laptopot vásárolj, illetve garanciavesztést se okoz. A lényeg, hogy meglegyenek és rendben legyenek a papírok. Ha a nénikédtől kaptad volna karácsonyra, akkor se a te neved lenne rajta.
2013. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jótállási jegyem van amin van pecsét, dátum is

az elég lesz?

blokkot nem fognak kérni?

2013. jún. 3. 07:47
 4/11 A kérdező kommentje:
viszont a jótállási lapon csak a kereskedő aláírása van rajta, a vevő alásírása üresen hagyva, mondjuk nem tudom miért
2013. jún. 3. 07:48
 5/11 anonim ***** válasza:
számlával, blokkal együtt érvényes a garancia jegy
2013. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Beviszed a szervízbe, előadod a készülék hibáját, és kész.

Ha kérdeznek bármit is, a tiéd, és ennyi.


Nem a vevőt javítják, hanem a készüléket.

A samsung céget csak az érdekli, hogy minden készülékét kifizessék.ha ezt blokkal igazolod(bárki is a tulaj) akkor...?


irány a szervíz!

2013. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még valamit..a készülékbe remélem be van írva a Te neved?


A kezdő képernyőn az látszik...

2013. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

az van beírva, hogy samsung lap, mivel nem én tettem fel rá a windows hanem a másik gyerek akitől vettem..

de ez mitől baj


a kezdőképernyőn egy egyedi nevet írtam be, nem a sajátomat, előnyös lenne a sajátomat? vagy mire gondolsz

2013. jún. 4. 07:59
 9/11 A kérdező kommentje:
tehát az eredeti név: Samsung lap, ez van a felhasználók mappában is
2013. jún. 4. 08:01
 10/11 anonim ***** válasza:

vedd már észre, hogy csak szívatott a névvel :)


a garanciához számla is kell (és nem egy másik személytől származó adásvételi szerződés, hanem az eredeti bolti számla)

2013. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!