Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mekkora a Windows mappátok...

Mekkora a Windows mappátok mérete?

Figyelt kérdés
Milyen windowsod van?

2013. júl. 27. 17:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hogyan csökkentgeted a Windows mappa méretét, én az enyémet aránytalanul nagynak találom a többiekéhez képest.

#7-es válaszoló

2013. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kitöröltem az ie7 updates mappát, 250mb volt, nem hiszem hogy lesz rá még szükség, IE8 van fenn (igaz azt se használom).

Aztán uninstalltam a

MS sync framework

MS Visual C++

MS XML

MS net frameworkot

Ezeket elvileg játékok is magukkal hozhatják, meg van olyan program amelyik igényli, hogy fenn legyenek, én eddig még nem hiányoltam őket, de igazából nem ajánlott őket törölni.

Ezen kívül még a javítás eltávolítókat is töröltem ccleaner segítségével.

Meg 1-2 program amit már régebben töröltem bent hagyott néhány fájlt a windows mappába, ezeket meggugliztam aztán töröltem.

A windows mappa az idő múlásával, egyre csak hízik, nekem is újra kellene telepítenem, mert már lassan 7 éve van fenn. A többieké nyilván fiatalabb és ezért kisebb.

2013. aug. 4. 16:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Az enyém csupán 1 éves.

#7-es válaszoló

2013. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!