Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell csinálni ilyen...

Hogy kell csinálni ilyen vissza számláló scriptet?

Figyelt kérdés
Ki írja hogy ....-ig ennyi idő van hátra és a számláló év hónap hét óra perc és másodpercet is mutassa és picibe írja alá is ezeknek h meik-meik és ,hogy ha lejárt ne kezdjen "minuszba menni" hanem ki írjon egy szöveget hogy most és a számlálóba zöldel legyenek írva a számok kivéve a "MOST" az fehér legyen és az a szöveg is (....-ig ennyi idő van hátra) fehér színnel legyen írva
2013. júl. 30. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:
és így pörgesse vissza a számokat és a'lapok" is amiken a számok vannak azok is így nézzenek ki ugyan ezzel a színnel
2013. júl. 30. 10:02
 2/5 A kérdező kommentje:
www.codecanyon.net/item/countdown-construction-page/full_screen_preview/310456?ref=lvraa&ref=lvraa&clickthrough_id=149542687&redirect_back=true
2013. júl. 30. 10:02
 3/5 A kérdező kommentje:
2013. júl. 30. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a forráskódot.
2013. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Néztem , de nem találtam benne...
2013. júl. 31. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!