Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy gyengített...

Letöltöttem egy gyengített Windows 7-et, amiből hiányzik az automatikus lejátszás. Nem tudnám ezt visszarakni?

Figyelt kérdés
Ha szükséges, másik Windows 7-es gép is rendelkezésre áll!
2013. júl. 30. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Az nem gyengített hanem buherált,tele egyéb ízes vírusokkal.Soha ne használj ilyeneket...

A kérdésedre válaszolva,nem hiányzik belőle,csupán ki van kapcsolva.Nem tudom most win7ben hol kell bekapcsolni,XP-m van,de ajánlott kikapcsolni amúgy is az automatikus lejátszás funkciót a vírusok miatt...

2013. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor maradjak megint az XP-nél? úgy utálom. (Linuxot nem használok)
2013. júl. 31. 13:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Még ha a Deathlordról töltöm, és jóváhagyták, akkor is lehet vírusos?
2013. júl. 31. 13:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát az automatikus lejátszás hol van a Windows mappán belül? (Mert a vezérlőpultban kiválasztom az aultomatikus lejátszás beállításait, de nem történik semmi.)
2013. aug. 3. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Windows 7-ben ki van kapcsolva és nagyon is jó, hogy ki van kapcsolva, pl. autorun vírusok miatt. Nem ajánlott bekapcsolni. Vírusok miatt iktatták ki alapértelmezésben az automata futtatást Windows 7-ből.


Amúgy ez a "gyengített" konkrétan mit is jelent?

2013. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A modik azon a tori oldalon nem tudhatják mi csemegét raktak bele a rendszerbe,max aki tapasztalt.

Miért utálod az xp-t? Mert régebbi és nem csili vili?

2013. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó: Nem éppen. r*hadt lassú, már mindent csináltam vele, de nem segít.

Amúgy a kérdés már tárgytalan, igazat adok az első válaszolónak, a pagefile.sys-ben megbújt valami. Windows 7-es partíciót törlöm, majd az XP-t átvizsgálom, és rendbeteszem, amennyire lehet.

2013. aug. 3. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!