Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Psp Vitára Psp Játék megoldható?

Psp Vitára Psp Játék megoldható?

Figyelt kérdés
Láttam róla videókat youtubon hogy lehetséges de nem nagyon értettem mit hogyan ha valaki tudna benne segiteni az jó lenne! köszönöm

2013. aug. 1. 07:05
 1/6 anonim válasza:
Playstation Store-ból meglehet "vásárolni".
2013. aug. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Bár lehet h azóta már meghackelték mióta én eladtam,

mikor még én PS Vita függő voltam, akkor csak vásárolni lehetett rá a Store-ból


20éves srác

2013. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
PS Vitában nincs UDM olvasó, a játékok memkártyán jönnek rá. Így ahogy az egyes írta a PS store-ból lehet csak letölteni psp-s játékokat.
2013. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy storeból lehet vásárolni de ha onnan le lehet tölteni ugy hogy elinduljon akkor gondoltom máshogy is meglehet oldani a dolgot azért köszi a választ!
2013. aug. 2. 09:06
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Nem hallottam róla, hogy másképp meg lehet-e oldani. Ha belegondolsz ps3 se viszi (bár ha jól tudom a fat verziók még vitték) a ps2/ps1 játékokat a storeban viszont még mindig elérhetőek. Sőt, sokból jelent meg kicsit feljavított HD verziós változat is.

Igazából nagy biznisz az, hogy visszafelé nem kompatibilisek az eszközök. Így el lehet adni többször is ugyanazt...

2013. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van rá megoldás hogy vigye csak a többiek kedvéért mondom [sajnos segíteni nem tudok benne]

Annyi van hogy le kellet szedni 1 játékot és abban file-okat felülírsz...


[Utolsót azzal egészíteném ki hogy ha ps3-a flashelt akkor 2000 slim gépek is viszik a ps2 játékokat :D]

2013. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!