Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik nyomtatót érdemes...

Melyik nyomtatót érdemes megvenni amihez olcsó a tintapatron?

Figyelt kérdés
sokat nyomtatnánk :)
2013. aug. 1. 17:37
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Mindegyikhez drága. Ha elég a monokróm (fekete) nyomtatás, lézert vegyél. Lehetőleg ne a legújabb szériát. Minél újabb egy nyomtató, annál drágább tölteni, sőt sokáig nem is lehet mert még nincsen hozzá chip. Ha megjelenik akkor is drága lesz egy ideig.

Nekem egy Xerox Phaser 3117 -esem van. Ennél még nincs egy chipes baromság, elég csak porral megtölteni, vagy esetleg OPC hengert cseréltetni. Nagyon gazdaságos és bírja a gyűrődést.

Kérj tanácsot erre szakosodott cégektől, pl:

[link]

2013. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 greeen ***** válasza:

Van olcsó nyomtatás .úgyhogy nem igaz az előző hozzászóló állítása.

Pl Epson L100 vagy L1100. Hatalmas tintatartályai vannak. egy tartály feltöltése palackból történik. 70 milliliteres darabja. a Négy szín egyben kb 6000 ft. és nekem 1000 oldalra elég kb ami lefedett szépen mindennel---olvass utána

2013. okt. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Gyors, mint az olajozott villám. :D

http://www.youtube.com/watch?v=lvwVJ3seYzk


Nagyon rossz tapasztalataim vannak az Epsonnal, utánagyártott kellékanyagtól hamar bedöglenek. Dolgoztam egy szervizbe, ahol nyomtatókkal is foglalkoztak. Én csak munkafelevő voltam ott, de a szervizes kollégák gyűlölték ezt a márkát.

2013. okt. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 greeen ***** válasza:

nekem meg nagyon jó. már a másodikat vettük.

Egy oldal nyomtatási költsége 1 ft alatt van! :))

elképesztően sokat tud kinyomtatni egy feltöltéssel! Ezzel nem sokat, hanem rengeteget nyomtathatsz!!! Napi 10-12 oldalt nyomtatok teljes színes a4 es képet és hónapokig bírja!

2013. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 greeen ***** válasza:
Visszatérve a szervizre. Én viszont ténylegesen szervizben dolgoztam anno 5 évet, javítóműszerészként. Én Dvd lejátszókkal, házimozikkal foglalkoztam de kontaktban voltunk nyomtatósokkal is. És minden márkának megvannak a gyűlölt típusai annyit tudok de az epson l100 vagy l110 pont nem az. A kérdező azt tette fel kritériumnak, hogy sokat nyomtatna, nem azt hogy nagy mennyiséget akar minél rövidebb idő alatt... Aki sebességet akar nem tintasugarast vesz. Úgyhogy hagyjuk is ezt a megmosolyogtató kritikát egy tintasugarasra hogy valamelyik tintasugaras azért gyorsabb mert 4 lappal többet nyomtat x idő alatt..:))) Ha valaki azt akarja , hogy "okádja" a nyomtató a cuccot kifelé az vesz egy komoly lézert..ennyi. Az epson L100 tulajdonképpen nem tud beszáradni a technológiájának köszönhetően. Nekem nem sikerült még.:) Az epson l100 hoz teljesen fölösleges utángyártott cuccot venni mert a gyári palack is olcsó, és nagy mennyiségű. a 4 szín együtt közel 300 ml. Igen annyi. Egy bödön..:) És ha véletlen esetlegesen valaki attól retteg, hogy elromolna (mondom nem tapasztaltunk ilyent) akkor az epsonnak annyira korrekt a garanciája, hogy bárhova az országba küld egy ingyen futárt aki térítésmentesen elviszi majd visszaszállítja a kicserélt, esetleg javított nyomtatót.
2013. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 greeen ***** válasza:
a belinkelt video teljesen abszurd. ki az a bolond aki max dpi vel nyomtat sima szöveges dokumentumot. az nem fotó!! Közepes minőségben is nagyságrendekkel gyorsabban nyomtat. Ez vicc! (kb 10 szer gyorsabban).
2013. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!