Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom a képeket rátenni a...

Nem tudom a képeket rátenni a számítógépre a fényképező gépről. Eligazítana valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős lenne, mindig a fiam csinálta, most nincsen itthon, én meg ehhez hülye vagyok.:)
2013. aug. 2. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kell lenni egy kábelnek, aminek a megfelelő végét bedugod a fényképezőbe, a másikat meg a számítógépre. Aztán bekapcsolod a fényképezőgépet, és a további teendőt többnyire kiírja a gép, annak megfelelően kell eljárni.

Sok sikert! :-)

2013. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyok, bejön egy mappa, de az mindig üres. És itt elakadok.
2013. aug. 2. 20:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Húha, milyen típusú a gép? Csak egy mappa van rajta? Ha megnyitod, van még benne valami? Bármi? :-)
2013. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Melyik gép milyen típusú? Nem csak egy mappa van, rengeteg, de amikor bedugom a kábelt feljön egy ablak, kattintsak egy mappára, de az mindig üres és onnan elakadok. OMG...:))
2013. aug. 2. 20:33
 5/13 anonim válasza:
Nekem úgy van, hogy eljutok a mappáig. Aztán sok almappában van benne. Magyarán rákattintok a mappára és bead egy másikat, és arra is katt és így tovább míg végül beadja a képeket! Van mikor 3-4 almappában vannak a képek.
2013. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A fényképezőgép márkájára gondolok :-D Rá van írva!

Mert hátha olyan típus, mint amiket ismerek, és akkor tudnék segíteni, hogy melyik mappában vannak a fotók :-)

2013. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
HA sok mappa van általában valami DCCM vagy ezekből a betűkből áll a neve és abban van benn.
2013. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
DMC-LS60
2013. aug. 2. 20:38
 9/13 anonim válasza:
Akkor megvan?
2013. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké, látom a képeket a gépem. de hogyan tudom menteni??? Vagy letölteni??? Mert ha kihúzom a kábelt, már nem találom, sőt, el sem tudom küldeni, mert hiába tallózom nem találja, azt írja ez a fájl üres.
2013. aug. 2. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!